Biz Kimiz?


Sinem Kapar Şahindere

Sinem Kapar Şahindere

Kurucu ve Eğitim Koordinatörü
Hacettepe Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi (1998-2002)
Doktora - Yeditepe Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi, Farmakognozi Anabilim Dalı (2011-Halen)
 sinem.kapar@pimegitim.com

Umut Kapar

Umut Kapar

Uluslararası İlişkiler Müdürü
Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles - Pazarlama
Bahçeşehir Üniversitesi - Marka Yönetimi & Stratejik Pazarlama
Anadolu Üniversitesi - Dış Ticaret
Uludağ Üniversitesi - Mühendislik
 umut.kapar@pimegitim.com

Ebru Bal

Ebru Bal

Proje ve Ruhsatlandırma Müdürü
Ankara Üniversitesi - Kimya Bölümü
 ebru@pimegitim.com

Fırat Alav

Fırat Alav

Satış & Pazarlama Müdürü
Anadolu Üniversitesi – Konaklama İşletmeciliği
 firat@pimegitim.com

Eda Aydın

Eda Aydın

Projeden Sorumlu Müdür Yardımcısı
Karadeniz Teknik Üniversitesi – Kimya Bölümü
 eda@pimegitim.com

Gökçe Yirmibeş

Gökçe Yirmibeş

Ruhsatlandırmadan Sorumlu Müdür Yardımcısı
İstanbul Teknik Üniversitesi - Kimya Bölümü
 gokce@pimegitim.com

Yeliz Karakaş

Yeliz Karakaş

Proje Uzmanı
Bozok Üniversitesi – Kimya Bölümü
 yeliz@pimegitim.com

Gamze Hatun Başar

Gamze Hatun Başar

Ruhsatlandırma Uzmanı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Kimya Bölümü
 gamze@pimegitim.com

Kader Güçlü

Kader Güçlü

Proje Uzmanı
Kocaeli Üniversite - Kimya bölümü
 kader@pimegitim.com

Pınar Şayir

Pınar Şayir

Muhasebe ve Tahsilat Uzmanı
Sakarya Üniversitesi - Muhasebe Bölümü
 pinar@pimegitim.com

Adem Kurt

Adem Kurt

Satış & Pazarlama Uzmanı
Okan Üniversitesi - Uluslararası Lojistik
 adem@pimegitim.com

İdil Engin

İdil Engin

Ruhsatlandırma Uzmanı
Yıldız Teknik Üniversitesi - Kimya Bölümü
 idil@pimegitim.com

Serap Taneri

Serap Taneri

Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı
Gazi Üniversitesi -Kimya Teknolojileri
 serap@pimegitim.com

Şerife Altındaş

Şerife Altındaş

Proje Uzman Yardımcısı
Namık Kemal Üniversitesi – Kimya Bölümü
 serife@pimegitim.com

Hüseyin Yozgatlı

Hüseyin Yozgatlı

Satış Pazarlama Uzman Yardımcısı
İstanbul Üniversitesi – Bilgisayar Programcılığı
 huseyin@pimegitim.com

Ebru Kurtgöz

Ebru Kurtgöz

Ofis Asistanı



Copyright © 2016 Pim Eğitim ve Danışmanlık | Profesyonel İlerleme Merkezi
designed by oselo code & design